چاپ        ارسال به دوست

تبریک رئیس واحد شیروان در روز جوان به دانشجویان

تبریک به مناسبت روز جهانی هلال احمر و روز جوان

صحبت از جوان که می شود، نشاط و طراوت، شور و هیجان، هنر و حس آمیزی به ذهن می آید و در کاری که جوان انجام می دهد، پیگیری و جدیت، خلاقیت و ابداع را می بینیم که اگر این ابتکار و ذهن بیدار در کنار تجربه پیران همراه باشد قطعا شکست ها کمتر شده و اطمینان از موفقیت حتمی است. اعتماد به جوانان عموما کمتر با پشیمانی همراه بوده که نمونه بارز آن اعتماد پیامبر اکرم (ص) در صدر اسلام به جعفربن ابی طالب، جوان رشید مسلمان به عنوان مسئول مهاجرت به حبشه، برای ما مدیران می تواند الگویی مناسب باشد که امور مهم را به جوانان بسپاریم و با اطمینان از نتیجه مثبت به آنان بیشتر بها بدهیم تا خودشان را بهتر بیابند، استعدادهای خویش را بشناسند و در مسیر درست گام های موثر و بزرگ بردارند.
حضرت علی اکبر که شبیه ترین فرد در خاندان پیامبر به اوست، نماد قدرت ، انرژی و توان بالای یک جوان مسلمان است که در جنگ علیه باطل به خوبی درخشید. امروز که به مناسبت تولد ایشان روز ملی جوان نام گرفته جا دارد تبریک شایسته ای به جوانان و آینده سازان کشور عزیزمان بگوییم.
دانشگاه آزاد اسلامی که برای اعتلای دانش و فرهنگ جوانان این مرز و بوم ساخته شده، همواره مصداق کامل اعتماد به جوانان بوده و در سپردن مسئولیت های خطیر به جوانان ترسی به دل نداشته است.
ما همواره شاهد درخشش و فعالیت جوانان در حوزه های مختلف علمی، پژوهشی، انسان دوستی و ... بوده ایم و اکنون که روز جوان با روز جهانی هلال احمر و صلیب سرخ متقارن شده است این تقارن نیکو را گرامی داشته و به جوانان زحمت کش هلال احمر تبریک صد چندان می گوییم. در اتفاقات اخیر و ناگوار کشور عزیزمان، حضور پررنگ و اثرگذار جوانان هلال احمر را می بینیم. مناسب است روز جهانی هلال احمر را گرامی داشته و برای تک تک این عزیزان آرزوی موفقیت و بهروزی داشته باشیم.


١٤:٢٩ - دوشنبه ١٨ ارديبهشت ١٣٩٦    /    شماره : ٦٢    /    تعداد نمایش : ٢٠٧