چاپ        ارسال به دوست

ثبت نام بدون آزمون در مقاطع كارداني و كارشناسي ورودي مهر 97

ثبت نام بدون آزمون در مقاطع كارداني و كارشناسي ورودي مهر 97

آغاز پذيرش دانشجو بدون كنكور بر اساس سوابق تحصیلی در مقاطع كارشناسي و کاردانی پیوسته و ناپیوسته نیمسال اول 98-97دانشگاه آزاد اسلامی شیروان

ثبت نام بر اساس سوابق تحصیلی در مقاطع كارشناسي وکاردانی پیوسته و ناپيوسته نیمسال اول 98-97 آغاز شد.

کلیه متقاضیان ثبت نام براساس سوابق تحصیلی مقاطع كارشناسي و کاردانی پیوسته و ناپيوسته دانشگاه آزاد اسلامی می توانند با مراجعه به سامانه این مرکز به نشانی www.azmoon.org ابتدا دفترچه راهنمای ثبت نام را دریافت و پس از مطالعه و کسب آگاهی های کامل در خصوص انتخاب رشته، در صورت تمایل و داشتن شرایط لازم بعد از تهیه کارت اعتباری، نسبت به ثبت نام در 20رشته/محل اقدام نمایند.
شايان ذكر است دارندگان دیپلم فنی و حرفه ای،کاردانش و هنرستان نظام قدیم در مقطع کاردانی پیوسته در رشته متجانس با دیپلم و همچنین دارندگان دیپلم نظری نظام جدید متوسطه بدون پیش دانشگاهی و داوطلبان دیپلم 4 ساله نظام قدیم، در هر رشته ای ازکاردانی پیوسته امکان ثبت نام دارند.
متقاضیان كارشناسي پيوسته و کاردانی ناپیوسته با دارا بودن مدرک دیپلم 4 ساله نظام قدیم یا دیپلم و پیش دانشگاهی نظام جدید می توانند در هر رشته كارشناسي پيوسته و کاردانی ناپیوسته ثبت نام کنند.
لازم به ذکر است کلیه واجدین شرایط می توانند بدون توجه به محدودیتهای اعلامی دررشته كارداني پيوسته تربیت بدنی ثبت نام نمایند.


دانلود فايل : sabtenam96.png ( 1724KB )


٠٧:٤٨ - سه شنبه ١٦ مرداد ١٣٩٧    /    شماره : ١٠١    /    تعداد نمایش : ٣٢٢٧