چاپ        ارسال به دوست

آغاز هفته پژوهش و فناوری استانی از امروز و در سطح ملی از 22 آذر

آغاز هفته پژوهش و فناوری استانی از امروز و در سطح ملی از 22 آذر

مدیرکل توسعه فناوری و ارتباط با صنعت دانشگاه آزاد اسلامی از آغاز هفته پژوهش و فناوری استان ها خبر داد.

دکتر داود ثمری در گفت و گو با خبرنگار روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی اظهار داشت: هفته پژوهش و فناوری استانها به منظور ترویج فرهنگ پژوهش و فناوری در سطح استان ها از 4 تا 21 آذرماه برگزار می شود.

وی با بیان اینکه برنامه های هفته پژوهش در دو سطح ملی و استانی برگزار خواهد شد، گفت: هفته پژوهش و فناوری استان ها از 4 تا 21 آذرماه برگزار می شود و پس از آن، هفته پژوهش و فناوری در سطح ملی با شعار «پژوهش تقاضامحور و تجاری‌سازی فناوری زیربنای تولید و اشتغال» از 22 آذرماه آغاز به کار خواهد کرد.

دکتر ثمری خاطرنشان کرد: معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی در راستای اهداف ستاد هفته پژوهش و فناوری، دستورالعملی ابلاغ کرده که براساس آن؛ واحدهای دانشگاه باید نسبت به تبیین مباحث مرتبط به پژوهش و اهمیت آن و ارائه دستاوردهای خود در هفته پژوهش و فناوری اقدام کنند.

وی با اشاره به برخی برنامه های هفته پژوهش و فناوری استان ها گفت: برگزاری نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری و فن‌بازار، رونمایی از دستاوردهای جدید، برگزاری جشنواره تجلیل از برگزیدگان پژوهش و فناوری استان، برگزاری نشست های تخصصی، سمینارهای علمی، همایش های استانی و... ازجمله برنامه هایی است که در هفته پژوهش و فناوری استان ها اجرا خواهد شد.


١٤:٣٣ - شنبه ٤ آذر ١٣٩٦    /    شماره : ١٢٠    /    تعداد نمایش : ٤١